8 tipov ako vybrať darček pre ženu

Pripravili sme pre Vás zoznam s tipmi na darčeky pre ženy, ktorý Vám pomôže vybrať ten správny. Ak to máte naozaj komplikované, stále máme v ponuke obľúbené darčekové poukážky:)

 

1. Žena, ktorá miluje wellness, zaslúži si oddych a starostlivosť. Zabodujete darčekmi ako soľ do kúpeľa, šumivky do kúpeľa, kvalitná prírodná kozmetika, vonné sviečky, nádherné voňavé mydlá. Máme pre Vás darčekovú krabičku a v nej výnimočné voňavé darčeky, ktoré sú zladené do jemne ružovej farby, prírodné a lokálne.

 

2. Žena, ktorá miluje kvety. Je jednoduché darovať kvety v ich prirodzenej no trvácnejšej podobe. U nás nájdete kvetinový vodu z čerstvých lupeňov ruží, ružovú masážnu kocku alebo aj skvelú remeselnú čokoládu s lupienkami ruží. Ak myslíte, že je to to pravé pre tú “Vašu”, určite Vám odporúčame tieto darčekové krabičky.

 

3. Levanduľová. Alebo žena ktorá si rada vyberie levanduľovú vôňu, príchuť či farbu vždy keď je to možné, ocení kvalitné prírodné mydlo, levanduľovú masážnu kocku, soľ do kúpeľa, šumivú guličku do kúpeľa alebo dokonca čokoládu. Ideálnym riešením sú tieto darčekové krabičky, v ktorých nájdete prírodné lokálne produkty, ktorými darujete ten pravý levanduľový pokoj a pohodu.

4. Žena kávičkárka. Uzatvárateľný hrnček, ktorý môže nosiť so sebou do práce, do školy aj do knižnice a káva z domácej pražiarne, ktorú len tak hocikde nekúpite. Pridajte remeselnú čokoládu a máte vybavené štýlovo a kvalitne.


5. Čerstvá mamina alebo budúca mamina. Potešte maminu aj bábätko. Vyberte si darček, ktorý obsahuje prírodnú kozmetiku špeciálne navrhnutú pre maminy a malé babätká s citlivou pokožkou, drevené hryzátko so silikónovými guľočkami a mušelínovú plienku, ktorá má niekoľko využití na prvých pár rokov s bábätkom. Ak chcete pridať niečo extra odporúčame zdravú sójovú sviečku, voňavý ovocný čaj alebo prenosný hrnček ako nevyhnutný a štýlový doplnok k prechádzke s kočíkom.

 

6. Žena v meste, ktorá obľubuje štýlové doplnky a svieže farby. Užitočné maličkosti s veľkým efektom -  zdravé raňajky, káva v hrnčeku KeepCup v nadčasovom dizajne a veselé ponožky na skvelé ráno, kvalitná remeselná čokoláda na doplnenie energie počas dňa a prírodné dizajnové mydlo alebo jahodové šumivé guličky s prekvapením do kúpeľa na večernú relaxáciu. 

 

7. Žena, ktorá miluje hory lesy, určite ocení voňavý bylinkový čaj, prírodné ručne robené mydlá, zdravú masážnu kocku na uvoľnenie svalov a krásny smaltovaný hrnček, z ktorého si vychutná akýkoľvek nápoj doma alebo na horách.

8. Žena, ktorá miluje pohyb, je jedno či je to joga, beh alebo box. Máme pre ňu krabičku so všetkým čo ju poteší či už je to začínajúca alebo skúsená športovkyňa. 

 

 

Darčekovú krabičku Vám pošleme v stuhou previazanej, pevnej kraftovej krabici, ktorá sa dá použiť na ďalšie darovanie alebo ako designová úložná krabica do interiéru. 

Ku každej krabičke Vám zdarma pribalíme kartičku na ktorú môžete napísať venovanie, alebo ho radi napíšeme za Vás podľa Vašich predstáv, ktoré nám napíšete do poznámky.

 

 

Späť do obchodu

Vaše skúsenosti