Ako vybrať darček pre pani učiteľku na koniec školského roka? Máme pre vás novinky pre všetky pani učiteľky 💛

Koniec školského roka je ideálnym časom kedy sa poďakovať pani učiteľkám, učiteľom, trpezlivým doučovateľom alebo trénerom na krúžkoch. Máme pre vás pár nápadov ako potešiť, prejaviť uznanie a vďačnosť za celoročnú prácu. 

 

Vyberte si z darčekových krabičiek alebo darčekových tašiek. Darčeky posielame pripravené na darovanie - previazané stuhou zladenou vo farbách produktov a s kartičkou, na ktorú určite odporúčame napísať osobné venovanie, čím bude darček ešte osobnejší a bude mať ešte väčší význam a hodnotu. 

 

Pri výbere vám môžu pomôcť tieto inšpirácie: 

 

1. UNIVERZÁLNY DARČEK 

Darčeky, ktorými nič nepokazíte a zaručene potešia, žiadne lapače prachu ale chutné a voňavé produkty od poctivých lokálnych výrobcov. 


darcekova-taska-so-sojovou-svieckou-giftology-remeselnou-cokoladou-dominikanska-republika-a-solou-do-kupela-levanduladarcek-pre-zunu-no-101-s-bylinkovym-cajom-refresh-od-wilfred-s-remeselnou-cokoladou-a-cokoladovym-srdieckom-od-forra-pohlad-priamydarcek-pre-zenu-v-papierovej-taske-so-stuhou-sypany-bylinkovy-caj-od-wilfred-zdrava-sojova-sviecka-od-giftology-1

  

 

2. PRE KÁVIČKÁROV

Šálka voňavej kávy je vždy dobrý nápad, zvlášť pri náročných povolaniach:) ak odhadujete pani učiteľku či trénera na milovníka kávy, určite urobíte radosť kombináciu s  výberovou, čerstvo praženou kávou z remeselnej pražiarne.

darcekova-taska-s-cerstvo-prazenou-kavou-kuba-zazvorovym-imuno-drinkom-remeselnou-cokoladou-karadmon-kava-malina-forradarcekova-krabicka-s-cerstvo-prazenou-kavou-peru-mandlami-v-cokolade-so-skoricou-sojovou-svieckou-s-vonou-kavy-prirodnym-mydlom-a-nakupnym-vreckom-5darcekova-krabicka-s-cerstvo-prazenou-kavou-mexiko-smaltovanym-hrncekom-prirodnym-mydlom-mandlami-v-cokolade-so-skoricou-a-sojou-svieckou-s-vonou-kavy-5

 

 

 

3. ODDYCH A RELAXÁCIA

Po náročnom školskom roku si všetky pani učiteľky zaslúžia oddych a starostlivosť o svoje telo i myseľ. Vyberte si z darčekov s vonnými sviečkami, kúpeľovými soľami či voňavými prírodnými mydlami.

darcekova-taska-s-maslou-s-prirodnym-mydlom-solou-do-kupela-aloe-vera-a-sojovou-svieckou-natural-spiritdarcekova-krabicka-pre-sestru-s-remeselnou-cokoladou-sojovou-svieckou-s-vonou-levandule-levandulovou-solou-do-kupela-a-prirodnym-mydlom-5darcekova-krabicka-pre-zenu-so-sojovou-svieckou-prirodnym-mydlom-almarasoap-jasmine-flower-a-solou-do-kupela-aloe-vera-2

 

 

4. ŠPECIÁLNE A ŠTÝLOVÉ

Ak hľadáte darček, ktorý má byť naozaj peknou hodnotnou spomienkou, vyberte si z darčekov, ktoré sú doplnené o prenosné hrnčeky, kvalitné fľaše na vodu či powerbanky na nabíjanie telefónov.

premiovy-darcek-pre-zenu-v-drevenom-boxe-s-flasou-zn-waterdrop-remeselnou-cokoladou-powerbankou-mandlami-v-cokolade-so-skoricou-sojovou-svieckou-tabletami-waterdrop-a-solou-do-kupela-5darcek-pre-zenu-so-sojovou-svieckou-remeselnou-cokoladou-powerbankou-flasou-zn-waterdrop-a-mikrodrinkami-5darcekova-krabicka-pre-cestovatela-s-termohrncekom-zapisnikom-powerbankou-pastou-na-vlasy-tycinkou-a-vitaminovymi-shotami-0

 

 

5. DARČEKY NA MIERU

Ak potrebujete osobný darček, odporúčame darček na mieru presne podľa potrieb a túžob alebo personalizovaný darček. Ak ide o niečo naozaj veľmi špecifické, ozvite sa, radi vám s takouto výzvou pomôžeme.

Prečo sú GIFTOLOGY darčeky dobrý nápad?

  • v krabičkách nájdete produkty najmä od lokálnych remeselných výrobcov, 
  • postaráme sa, aby bol Váš darček krásne zabalený a doručený k Vám alebo priamo k osobe ktorú chcete obdarovať, 
  • ku každej krabičke Vám zdarma priložíme kartičku s osobným venovaním, ktorú, ak si prajete, vyplníme za Vás, 
  • balíky posielame bezpečne a rýchlo kuriérom alebo na výdajné miesta. 

 

Team Giftology   

Späť do obchodu

Vaše skúsenosti