Ako vybrať skutočne dobrý reklamný predmet?

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri propagácii značky, výber je veľmi široký a trendy sa priebežne menia. 

 

Dnes však už nestačí darovať hocičo a kalkulačkou či kľúčenkou s logom už veľmi neohúrite. Je dobré si preto nájsť čas alebo niekoho kto nájde a navrhne pre vašu firmu to pravé, o všetko sa postará a vy tak ušetríte čas a rozpočet použijete rozmne. A to je práve to s čím vám radi pomôžeme. 

 

Pre našich klientov vyberáme reklamné predmety inak, snažíme sa nájsť pre nich to pravé, hodnotné, v súlade s ich podnikaním a víziami. Kombinujeme praktické veci s technologickými vychytávkami a kvalitným jedlom či vínom. Ladíme do firemných farieb, balíme štýlovo, personalizujeme esteticky v súlade s firemnou identitou. Kvalita, užitočnosť a udržateľnosť sú pre nás nekompromisne na prvom mieste. 

 

Nad každým darčekom či reklamným predmetom rozmýšľame vo viacerých rovinách a zameriavame sa na všetky podstatné otázky, napríklad: 

 • koľko darčekov/reklamných predmetov budeme potrebovať? vieme pripraviť to pravé pre 10 kolegov vo vašom tíme aj pre 1000 zamestnancov celej firmy, 
 • s kým chceme budovať lepšie vzťahy a posilňovať lojalitu? pôjde o reklamné predmety pre zamestnancov, ich rodiny, dodávateľov alebo potenciálnych investorov? 
 • aká je príležitosť na darovanie/rozdávanie reklamných predmetov? pôjde o firemný event vonku, firemné dni, oslavu výročia firmy alebo vianočné darčeky? 
 • do akého rozpočtu sa potrebujeme zmestiť? vieme pre vás pripraviť kvalitné návrhy od pár eur po skutočne luxusné riešenia na mieru, 
 • ako budeme darčeky baliť a distribuovať? záleží od vašich preferencií, my vám však odporučíme to najvhodnejšie riešenie a zabezpečíme to najlepšie podľa našich skúseností, či už pôjde o rozdávanie na evente, osobné darovanie alebo odoslanie kuriérom. 

 

Aký je teda dobrý reklamný predmet? Taký, ktorý urobí skutočnú radosť, dá sa naozaj využiť v každodennom živote, obdarovaný si ho ponechá a rád používa, prípadne ochutná. 

 

Čo všetko vám vieme pripraviť ako reklamný predmet s logom, prípadne ako súčasť darčekovej krabičky či tašky? Vieme pre vás navrhnúť jednotlivé reklamné predmety ako i kombinácie či balíčky - záleží na vašich preferenciách a udalosti na ktorú reklamné predmety potrebujete. 

 

propagacne-reklamne-firemne-predmety-s-logom propagacne-reklamne-firemne-predmety-s-logom-1

 

Pre našich klientov pripravujeme reklamné predmety na rôzne príležitosti:

 

 • uvítacie balíčky pre zamestnancov, okrem klasických produktov potrebných pre prácu v kancelárii ako kvalitné zápisníky a diáre s logom odporúčame reklamné predmety na mieru, ktoré pomáhajú posilňovať lojalitu a obľúbenosť značky, napríklad kvalitné a štýlové prenosné termohrnčeky, nerezové fľaše, dizajnové obaly na potraviny s logom, bavlnené tašky s potlačou či ekologické vrecká na opakované použitie. 

 

 • reklamné predmety pre obchodných partnerov - kreatívne návrhy podľa zamerania firmy a v súvislosti s vašim podnikaním, tak aby sme podporili firemnú identitu a budovanie značky, praktické a udržateľné reklamné predmety, často doplnené univerzálnymi a veľmi obľúbenými remeselnými čokoládami, kávami a čajmi od lokálnych dodávateľov a s možnosťou vlastnej potlače

 

 • reklamné predmety a darčeky pre každodenné použitie - pre návštevy, dodávateľov, významných zákazníkov - drobnosti s vašim logom, zabalené v darčekovej krabičke či taške, pripravené na darovanie kedykoľvek potrebujete, vždy praktické, štýlové a udržateľné. 

 

 • reklamné predmety na eventy, firemné a športové dni - navrhujeme podľa konkrétnej udalosti vždy na mieru - od bavlnených tašiek s potlačou, kvalitných tričiek a mikín s logom alebo sloganom, cez powerbanky s logom, nápoje v plechovke s logom a potlačou, pochutiny alebo sladkosti s logom na mieru. Samozrejmosťou sú reklamné predmety vhodné pre celú rodinu či ekologické a náučné reklamné predmety pre deti.

 

 • vianočné reklamné predmety a darčeky - vyberáme tak aby boli skutočným poďakovaním za spoluprácu, či už pre zamestnancov alebo obchodným partnerov, väčšinou na mieru navrhnuté, najobľúbenejšie sú predmety s vlastným dizajnom ako napríklad ponožky s vlastnou potlačou a logom, čajové dózy s vlastnou grafikou, smaltované hrnčeky s vlastným dizajnom, bezdrôtové nabíjačky a powerbanky s potlačou, gurmánske špeciality od lokálnych výrobcov s logomAk budete potrebovať kvalitné reklamné predmety ktoré urobia skutočnú radosť príjemcovi - sme tu pre vás. 

 

Aký je postup pri spolupráci s Giftology? 

 

 1. Aby sme vám vedeli pripraviť ponuku na mieru kontaktujte nás mailom alebo telefonicky, prejdeme si pár základných otázok a približne do 24h budete mať od nás prvý návrh. 
 2. Prejdeme a spracujeme vaše pripomienky, zodpovieme a vyriešime prípadné otázky. 
 3. Zdarma vám vypracujeme grafické náhľady, aby ste presne vedeli ako budú vaše reklamné predmety vyzerať v skutočnosti. 
 4. Po odsúhlasení sa pustíme do výroby, priebežne vás informujeme a onedlho máte kvalitné a štýlové reklamné predmety doručené kam treba a pripravené na darovanie. 

 

Tešíme sa na spoluprácu!:)Späť do obchodu

Vaše skúsenosti