Soľ do kúpela "Time to Relax"

Čo je po ťažkom dni lepšie ako relaxačný kúpeľ? Ak sa potrebujete uvoľniť a načerpať nové sily, pripravte si ho s touto upokojujúcou soľou. 

Time to Relax je určená hlavne pre uvoľnenie tela a upokojenie mysle po náročnom dni. Obsahuje na minerály bohatú epsomskou soľ, ktorá je preslávená svojimi upokojujúcimi účinkami a pomáha k celkovému uvoľneniu. Ďalej obsahuje morskú soľ, hrubú himalájskou soľ a zmes byliniek - slezu, nechtíka, levandule a ruže, ktoré vodu prírodne zafarbia do modra. Zmes byliniek je jemne namletá, takže sa nemusíte báť upchatiu odpadu.

Vysoký podiel rastlinných olejov - slnečnicového a mandľového, zabraňuje vysušovaniu pokožky počas kúpeľa. Nádhernú a zároveň upokojujúcu vôňu soli dodávajú bylinky a zmes esenciálnych olejov: levandule, eukalyptu a litsey cubeba.

 

Skladom
Kód: 706
Značka: Almara Soap
€12,50 €10,42 bez DPH
Kategória: Prírodná kozmetika

Má úplne prírodné zloženie a ekologický sklenený obal s kovovým viečkom, ktorý po jej spotrebovaní môžete znovu použiť.

Hmotnosť: 400g

Zloženie: morská soľ, epsomská soľ, himalájske soľ, kvety levandule, slnečnicový olej, mandľový olej, kvety slezu, kvety ruže, kvety nechtíka, zmes esenciálnych olejov (litsea cubeba, levanduľa, eukalyptus) INCI: Maris Sal, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Lavandula angustifolia Flower, Helianthus annuus Seed Oil, Prunus amygdalus dulcis Oil, Malva sylvestris Flower, Rosa Damascena Flower, Calendula officinalis Flower, Litsea cubeba Oil, Lavandula angustifolia Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil

Výrobca: Almara Soap, Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti