Relaxačná šumivá gulička do kúpeľa jahodová

Ručne robená šumivá gulička do kúpeľa je svojou vôňou a priaznivými účinkami neoddeliteľnou súčasťou relaxácie.

Základným prvkom "šumivky" je okrem kyseliny citrónovej aj sóda bikarbóna, ktorá má veľmi priaznivé účinky na pokožku. Neutralizuje kyseliny, zbaví vás odumretých častí kože, odplaví mastnotu a pot. Po vyšumení vypustí do kúpeľa obsiahnuté oleje mandľový a kokosový, ktoré vašu pokožku natoľko zvláčnia a hydratujú, že nebudete mať potrebu krémovania sa.

Okrem toho že krásne šumia a voňajú, ukrývajú v sebe prekvapenie v podobe kakaového masla v tvare srdca, ktoré po vyšumení vypláva napovrch a slúži na záverečné ošetrenie pokožky.

Či už si chcete užiť relax sami alebo vo dvojici, táto šumivá gulička premení obyčajný kúpeľ v luxusný zážitok.

 

 

 

Skladom
Kód: 764
Značka: DANAI
€3,20 €2,67 bez DPH
Kategória: skryte sady produktov

Použitie: Vložte do pripraveného kúpeľa a nechajte vyšumieť.

Vhodné pre všetky typy pokožky.

Zloženie: Sodium Bicarbonate (sóda bikarbóna), Citric Acid (kyselina citrónová), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Magnesium Sulfate (epsom soľ), Prunus Amygdalus Dulcis (mandľový olej), Cocos nucifera (kokosový olej), Creamy strawberry fragrance (kozmetická jahodová vôňa), Cacao seed butter (kakaové maslo), Zenicolor purple (farbivo), Water (voda)

Hmotnosť: 100g

Výrobca: Danai, Slovensko

Slovenský výrobca prírodnej kozmetiky, ktorý sa zameriava na výrobu kozmetiky klasickým studeným procesom. Všetky výrobky sú vyrobené s láskou k vašej pokožke, sú bezpečné a zdravotne nezávadné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti