Premium Lemonade 275 ml

Lemonade Pressé – Žiarlivo bránime zdroj výnimočných citrónov použitých v našej limonáde a dokonalú rovnováhu vytvorenú medzi výrazom esenciálnych olejov a chuťou.  Ich intenzívna chuť, bohatá na oleje, s vysokým obsahom vitamínu C, je veľmi cenená a iba vybraných pár šťastlivcov má šancu si siahnuť na tieto nádherné citróny. 

Skladom
Kód: 998
Značka: ROCHESTER
€1,50 €1,25 bez DPH
Kategória: skryte sady produktov

Zloženie Ani jedna umelá zložka!
Sýtená tri krát filtrovaná voda, drvené citróny 20%, RAW trstinový cukor, kyselina citrónová, prírodné príchute, kyselina askorbová.

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml) Energia (kcal / kJ) 61 / 261, Tuky /z toho nasýtené: stopové množstvo, Vláknina: stopové množstvo, Karbohydráty: 15g, z toho Cukry: 15g, Sodík: 0.2 mg, Bielkoviny: stopové množstvo, Po otvorení uchovajte v chladničke & spotrebujte do 3 dní. Bezlepkové a vhodné pre veganov.

Lemonade Pressé – Žiarlivo bránime zdroj výnimočných citrónov použitých v našej limonáde a dokonalú rovnováhu vytvorenú medzi výrazom esenciálnych olejov a chuťou.  Ich intenzívna chuť, bohatá na oleje, s vysokým obsahom vitamínu C, je veľmi cenená a iba vybraných pár šťastlivcov má šancu si siahnuť na tieto nádherné citróny. Podarilo sa nám dohodnúť ročnú limitovanú dodávku, ktorú využijeme na vytvorenie tejto unikátnej limonády, ktorá je gurmánov zlatý prach.ust. Naši expertní miešači potom vytvoria limonádu hodnú výrazu “Tak dobrá, ako len môže byť”

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti