KÁVOVÝ BOX

Jedinečná kolekcia 4 najoblúbenejších káv z domácej slovenskej pražiarne The C Café. Čerstvo upražené výberové zrná s vyváženou chuťou a výnimočnou arómou.

Zabalené v kraftovej darčekovej krabičke. 4x250g

Skladom
Kód: 636
Značka: GIFTOLOGY
€27,90 €23,25 bez DPH
Kategória: Káva

BRASIL

100% ARABICA

Má hutnú a výdatnú crému. Hodí sa najmä na prípravu espressa. Vyznačuje sa menšou kyslosťou, sladkou chuťou propomínajúcou kakao, čokoládu a v dochuti náznaky pečených lieskových orieškov. Ide o všestrannú a veľmi obľúbenú kávu.

 

COSTA RICA SPECIALTY

100% ARABICA

Ohromujúci pocit v ústach , s jemnou kyslosťou, pripomínajúci chuť kandizovaného citrusového ovocia, sušených hrozienok a marhúľ. Dozvuk chutí predstavuje zmes marhúľ a horských bylín.

 

HOUSEBLEND

50% ARABICA + 50% ROBUSTA

Vyznačuje sa intenzívnou chuťou, v ktorej možno objaviť tóny kakaa, čokolády, mandlí a lieskovcov. Tieto chute a vlastnosti danej arabiky výborne dopĺňa pridaná robusta India Cherry AAA, ktorá sa nachádza na vrchole rebríčka medzi robustami. Dodáva tejto zmesi unikátnu korenenú chuť, pripomínajúcu kardamon a muškátový oriešok, v dochuti zjemnená ľahkou ovocnosťou.

 

KAFFEBASE

100% ARABICA

Energická a rafinovaná , konzistentne čistá, jemná kakaová chuť a kyslosť prechádzajúca do chute lieskových orechov a čokolády s jemnou orieškovou vôňou a tiež vôňov čerstvo napečeného chleba. Skvele vyvážená, so zlatavo hnedou hustou cremou. Najlepšia na prípravu espressa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vaše skúsenosti