KÁVOVÝ BOX

Kávový box je skvelou voľbou pre každého, kto miluje kávu, či už je to skúsený znalec alebo zvedavý začiatočník.

 

Obsahuje starostlivo vybranú selekciu čerstvo pražených káv prvotriednej kvality, ktoré určite potešia každého, kto si rád vychutnáva skvelú šálku kávy. V boxe nájdete rôzne druhy kávových zŕn z rôznych regiónov sveta, každé s vlastným jedinečným profilom chuti a arómy.

 

Jedinečná kolekcia 4 najoblúbenejších káv z remeselnej slovenskej pražiarne Epera Coffee. Vždy čerstvo upražené výberové zrná s vyváženou chuťou a výnimočnou arómou.

Zabalené v kraftovej darčekovej krabičke. 4x250g

Skladom
Kód: 636
Značka: GIFTOLOGY
€27,90 €23,25 bez DPH

Káva Brazilia Epera Coffee

Brazília, preslávená vďaka svojím vysokokvalitným kávam sa stala svetovým lídrom v pestovaní kávovníkov. Čokoláda, kakao a vyvážená sladkosť v tele týchto zŕn uspokoja aj tých najnáročnejších kávičkárov. V dochuti tejto 100% arabiky nájdete príjemnú arómu pražených lieskovcov.

Zloženie: 100% arabica

Spracovanie: natural

Špecifiká: čokoláda, lieskovce, trstinový cukor

Odporúčaná príprava: espresso, moka

 

Káva Mexiko Epera Coffee

100% arabika Mexiko v sebe ukrýva prepojenie mnohých chutí. Príjemnú sviežosť lesného ovocia a višní strieda sladká chuť bielej čokolády. Káva sa pestuje v oblasti Pluma – Oaxaca a je jednou z najlepších arabík pestovaných v tomto regióne.

Odporúčaná príprava: espresso, filter
Chuťový profil: biela čokoláda, lesné ovocie, višne

Krajina: Mexiko
Región: Pluma, Oaxaca

 

Káva Kolumbia Epera Coffee

Spojenie plnej chuti čokolády s chutnou arómou sušených fíg vytvára z tejto kávy skutočný klenot. Pomocou príjemnej acidity v dochuti, sa zo 100% arabiky stáva vyvážený nápoj, ktorý si môžete vychutnávať kedykoľvek počas dňa.

Zloženie: 100% arabica

Spracovanie: mokré, fermentácia

Kyslosť: nízka

Špecifiká: horká čokoláda, sušené figy, karamel

Odporúčaná príprava: espresso, french press, zalievaná káva

 

Káva Salvádor SHG Epera Coffee

Nugátové a škoricové tóny nachádzajúce sa v salvádorských zrnách Vás očaria dokonale vyváženou chuťou. Štát pri pobreží Tichého oceánu v sebe ukrýva kávové zrná 100% arabiky, vyznačujúce sa jemnou aciditou, do ktorej sa zamilujete.

Salvádor SHG - Strictly High Grown znamená, že ide o kávové zrná najvyššej kvality. Káva s týmto označením je pestovaná vo vysokých nadmorských výškach vďaka čomu je jej chuť dokonale vyvážená.

Salvádorská káva má certifikát Rainforest Alliance, čo je nezisková organizácia so sídlom v New Yorku. Jej cieľom je zachovanie biodiverzity, životného porstredia a práv zamestnancov.

Na západe Salvádoru, v pohorí Apaneca dominuje sopka Santa Ana, ktorá poskytuje kávovníkom vynikajúce podmienky pre rast a dobrú úrodu. Vďaka vysokej nadmorskej výške a úrodnej pôde, sa kávovníkom veľmi dobre darí a káva má bohatú, plnú chuť.

Zloženie: 100% arabica

Spracovanie: mokré, fermentácia

Špecifiká: nugát, škorica, tabaková aróma

Odporúčaná príprava: espresso, filter

 

Pražiareň: Epera, Slovensko

Výnimočná slovenská domáca pražiareň kávy, ktorá vznikla z vášne pre kávu. V tejto pražiarni je káva remeselne spracovaná - pražená, s cieľom dosiahnuť tú najvyššiu kvalitu

 

Poznámka k náhradám: v prípade nedostupnosti produktu v darčekovej krabičke podľa popisu, môže byť tento produkt nahradený produktom rovnakého typu, rovnakej alebo vyššej hodnoty a dizajnovo čo najbližšie k pôvodnému produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti