Firemný darček s vínom no.67

Kombinácia vína a chutných dobrôt zladená do červenej - čerstvo pražená káva, chutné mandle v čokoláde so škoricou a lahodná medová pochúťka s marakujovou príchuťou. Vo vianočnej verzii možnosť doplnenia medovníka s logom firmy. 

Veľkosť darčekovej krabičky: 26x26x10cm

Ku každej krabičke máte automaticky aj stuhu (podľa sezóny alebo vo firemných farbách), kartičku s logom na stuhe a komplimentku s textom. 

Potlač loga je potrebné naceniť zvlášť. Radi vám pripravíme ponuku na mieru presne podľa požiadaviek a počtu kusov. 

Na objednávku
Kód: 2111
Značka: GIFTOLOGY
€34,90 €29,08 bez DPH
Kategória: Firemné darčeky

Obsah balenia:

 

Víno Chianti Classico Famiglia Zingarelli 2018

Červené suché víno. Intenzívna rubínová farba s granátovým okrajom. Aromatika je bohatá a intenzívna, s dozretým bobuľovým ovocím a dotykom vanilky zo sudu. V chuti je teplé, robustné avšak elegantné s dlhou dochuťou.

Objem: 0,375ml

Výrobca: Rocca delle Macie, Taliansko

 

Káva Kuba

Vyznačuje sa výraznou a plnou chuťou. Získa si vás vďaka hustej créme a dokonalej horkosti s karamelovou dochuťou. Vhodná na espresso ale aj na zalievané kávy. Ak máte radi kávy bez akejkoľvek kyslosti, táto 100% arabika je pre vás tou správnou voľbou. 

Zloženie: 100% arabica

Spracovanie: mokré

Kyslosť: veľmi nízka acidita

Špecifiká: kakao, tabak, karamel

Odporúčaná príprava: espresso, french press, moka

Hmotnosť: 250g

Výrobca: Epera, Slovensko

Výnimočná slovenská domáca pražiareň kávy, ktorá vznikla z vášne pre kávu. V tejto pražiarni je káva remeselne spracovaná - pražená, s cieľom dosiahnuť tú najvyššiu kvalitu

 

Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou

Hmotnosť: 200g

Výrobca: Giftology, Slovensko

 

Medová mňamka marakuja, 250g

Exotická marakuja vmiešaná do pastovaného repkového medu, vďaka čomu získala v chuti svoje svieže kyslasté tóny. Vynikajúca na pečivo či palacinky namiesto džemu, ako prísada do smoothies, kaší a domáceho müsli. Odporúčame aj do ovocného čaju.

Medová mňamka zázvor, 250g

Vvýrazný zázvor pridaný do pastovaného repkového meduvďaka čomu získala jemne štipľavé tóny.  Odporúčame zamiešať do bylinkového čaju, ktorý takto zahreje v chlade aj pri zimnici. A v lete si naopak môžete z tejto mňamky pripraviť ľadovú medovo- zázvorovú limonádu.

Výrobca: Ceramel, Slovensko

Rodinná včelia farma s Medový obchodom v starom meste v Bratislave. Názov farmy pochádza z dvoch latinských slov- cera (vosk) a mel (med), ktoré opisujú to čomu sa rodina Grgulovcov už viac ako 30 rokov venuje - včelárstvu, spracovaniu medu a včelích produktov a výrobe sviečok z včelieho vosku.

 

Darčeková krabička: pevná drevená krabica s vekom, ktorú môžete použiť na uskladnenie či ďalšie darovanie, rozmer 260x260x100mm.

Výplň: ochrannú výplň “sizzle pack” z recyklovaného materiálu.

Stuha: stuhy ladíme farebne podla produktov alebo podľa aktuálnej sezóny.

Kartička s logom na stuhe: malá kartička s logom, ktorá doplní a doladí celkové balenie.

Kartička s venovaním a logom spoločnosti: môžete si vybrať kartičku s poďakovaním, vianočným prianím či ľubovoľným vlastným textom. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti