Firemný darček no.83

Darčeková krabička s výnimočnými produktami vyrobenými na Slovensku - čerstvo pražená káva, lahodný šípkový džem a skvelá škoricová sušienka.

Veľkosť darčekovej krabičky: 20x20x7cm

Balenie: pevná darčeková krabička, eko výplň, vianočná stuha alebo stuha vo firemných farbách, kartička s logom na stuhe a komplimentka s textom. 

Cena je za krabičku, balenie a produkty. Potlač loga je potrebné naceniť zvlášť. Radi vám pripravíme ponuku na mieru presne podľa požiadaviek a počtu kusov. 

V tejto kombinácií je možné logo umiestniť na krabicu alebo džem. 

Na objednávku
Kód: 2274
Značka: GIFTOLOGY
€20,30 €16,92 bez DPH
Kategória: Firemné darčeky

Popis produktov v balení: 

 

Zrnková káva Brazília

Brazília, preslávená vďaka svojím vysokokvalitným kávam sa stala svetovým lídrom v pestovaní kávovníkov. Čokoláda, kakao a vyvážená sladkosť v tele týchto zŕn uspokoja aj tých najnáročnejších kávičkárov. V dochuti tejto 100% arabiky nájdete príjemnú arómu pražených lieskovcov.

Zloženie: 100% arabica

Spracovanie: natural

Špecifiká: čokoláda, lieskovce, trstinový cukor

Odporúčaná príprava: espresso, moka
Hmotnosť: 125g
Výrobca: výnimočná slovenská domáca pražiareň kávy, ktorá vznikla z vášne pre kávu. V tejto pražiarni je káva remeselne spracovaná - pražená, s cieľom dosiahnuť tú najvyššiu kvalitu

  

Šípkový džem

Tento kulinársky skvost sa vyrába z bohato koncentrovaného extraktu šípok (62%), v kombinácii s cukrom (37%) a štipkou citrónovej šťavy (1%). Luxusný džem je pripravený z 55 g ovocia na 100 g výrobku, čím zaručuje intenzívnu chuť a vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a antioxidantov.

Bez pridania aróm, farbív a konzervačných látok.  Čistý a prírodný produkt. Šípky, z ktorých je džem vyrobený, sú známe svojimi liečivými vlastnosťami, podporujú imunitný systém a trávenie

Hmotnosť: 220g

Vyrobené na Slovensku

 

Cookie sušienka "Cinnamon"

Chutný, veľký cookie od slovenského výrobcu, rôzne druhy. 

Hmotnosť: 80g

 

Darčeková krabička: pevná krabica s vekom, zo 100% recyklovateľného kartónu,ktorú môžete použiť na uskladnenie či ďalšie darovanie, rozmer 200x200x70mm.

Výplň: ochrannú výplň “sizzle pack” z recyklovaného materiálu.

Stuha: stuhy ladíme farebne podla produktov alebo podľa aktuálnej sezóny.

Kartička s logom na stuhe: malá kartička s logom, ktorá doplní a doladí celkové balenie.

Kartička s venovaním a logom spoločnosti: môžete si vybrať kartičku s poďakovaním, vianočným prianím či ľubovoľným vlastným textom. 

 

Krabičky posielame zabalené v prepravnom obale pre maximálne zabezpečenie ochrany produktov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti