Firemný darček no.82

Povzbudivý čierny čaj v kombinácii s čistým a lahodným šípkovým džemom doplnený vynikajúcou sušienkou s jemnou škoricovou chuťou je skvelým darčekom pre každého, kto dokáže oceniť skvelé chute a poctivé slovenské výrobky

V tejto kombinácií je možné logo umiestniť na krabicu alebo džem. Potlač loga je potrebné naceniť zvlášť. Radi vám pripravíme ponuku na mieru presne podľa požiadaviek a počtu kusov.

Veľkosť darčekovej krabičky: 20x20x7cm

Balenie: pevná darčeková krabička, eko výplň, vianočná stuha alebo stuha vo firemných farbách, kartička s logom na stuhe a komplimentka s textom. 

Cena je za krabičku, balenie a produkty. Potlač loga je potrebné naceniť zvlášť. Radi vám pripravíme ponuku na mieru presne podľa požiadaviek a počtu kusov. 

Na objednávku
Kód: 2273
Značka: GIFTOLOGY
€20,30 €16,92 bez DPH
Kategória: Firemné darčeky

Popis produktov v balení:

 

Sypaný čaj Earl Grey

Dokonale vyvážená zmes čierneho čaju a osviežujúcej bergamotovej silice je ideálnym celodenným spoločníkom.

Zloženie: čierny čaj, nevädza, prírodná aróma

Príprava : Čaj zalejte vodou zohriatou na 90°c v pomere 1,25 čajovej lyžičky na 2 dl vody. Pre najlepší zážitok lúhujte 3 až 5 minút.

Hmotnosť: 50 gramov

 

Výrobca: Slovenská rodinná firma, ktorej prioritou je vytvárať a dodávať originálne, farebné, čerstvé a voňavé zmesi sypaných čajov len z tých najkvalitnejších surovín od certifikovaných lokálnych a celosvetových dodávateľov. Svetovo ocenené slovenské čaje.

 

Šípkový džem

Tento kulinársky skvost sa vyrába z bohato koncentrovaného extraktu šípok (62%), v kombinácii s cukrom (37%) a štipkou citrónovej šťavy (1%). Luxusný džem je pripravený z 55 g ovocia na 100 g výrobku, čím zaručuje intenzívnu chuť a vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a antioxidantov.

Bez pridania aróm, farbív a konzervačných látok.  Čistý a prírodný produkt. Šípky, z ktorých je džem vyrobený, sú známe svojimi liečivými vlastnosťami, podporujú imunitný systém a trávenie

Hmotnosť: 220g

Vyrobené na Slovensku

 

Cookie sušienka "Cinnamon"

Chutný, veľký cookie od slovenského výrobcu, rôzne druhy. 

Hmotnosť: 80g

  

Darčeková krabička: pevná krabica s vekom, zo 100% recyklovateľného kartónu,ktorú môžete použiť na uskladnenie či ďalšie darovanie, rozmer 200x200x70mm.

Výplň: ochrannú výplň “sizzle pack” z recyklovaného materiálu.

Stuha: stuhy ladíme farebne podla produktov alebo podľa aktuálnej sezóny.

Kartička s logom na stuhe: malá kartička s logom, ktorá doplní a doladí celkové balenie.

Kartička s venovaním a logom spoločnosti: môžete si vybrať kartičku s poďakovaním, vianočným prianím či ľubovoľným vlastným textom. 

 

Krabičky posielame zabalené v prepravnom obale pre maximálne zabezpečenie ochrany produktov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti