FIREMNÝ DARČEK no. 113

Štyri skvelé produkty vyrobené na Slovensku, vďaka ktorým darujete skvelú chuť čerstvo praženej kávy, sladkú remeselnú čokoládu, voňavú sójovú sviečku a jedlý medovník s jemným bielym zdobením alebo logom. 

K baleniu Vám navrhneme a vytlačíme aj komplimentku s logom - na ktorej môže byť umiestnený napríklad program eventu, obsah balenia alebo iné inštrukcie, poďakovanie a podobne

 

V tejto kombinácií je možné logo umiestniť na krabicu,  kávu, medovník, alebo formou papierového rukáva. Potlač loga je potrebné naceniť zvlášť. Radi vám pripravíme ponuku na mieru presne podľa požiadaviek a počtu kusov.

Odporúčame potlač loga priamo na krabicu alebo s vlastným dizajnom na papierový rukáv.   

 

 

 

Na objednávku
Kód: 2267
Značka: GIFTOLOGY
€19 €15,83 bez DPH
Kategória: Firemné darčeky
ekonomicky firemny darcek s cerstvo prazenou kavou remeselnou cokoladou medovnickom a sojovou svieckou 1
Novinka

 

Produkty v balení: 

 

Čerstvo pražená káva "Dominikánska republika"

Káva ktorá sa vyznačuje jemnosťou a zároveň horkosťou.  Dominikánska káva prináša mierne sladkú a orieškovú arómu. Sú v nej cítiť tóny kakaa, vanilky a dokonca aj ľahký nádych ovocia, čo dáva nápoju príjemnú vôňu.

Zloženie: 100% arabica

Chuťový profil: vanilka, kakao, ovocie  

Odporúčaná príprava: espresso, french press, moka

Hmotnosť: 125g

Výrobca: výnimočná slovenská domáca pražiareň kávy, ktorá vznikla z vášne pre kávu. V tejto pražiarni je káva remeselne spracovaná - pražená, s cieľom dosiahnuť tú najvyššiu kvalitu

 

Čokoláda Káva-kardamón-malina, 60g

Káva s čokoládou si budú verne sekundovať vďaka rovnakému pôvodu v Dominikánskej republike a ponúknu spolu s indickým kardamónom a malinou nadnárodný chuťový zážitok. Čokoláda, ktorej základ tvoria kakaové bôby z lokality Los Bejucos, Vám ponúkne úplne nový pohľad na mliečnu čokoládu. Kde mliečno-karamelové tóny sú veľmi vkusne vyvážené horkosťou dominikánskeho kakaa.

Kakaová sušina v mliečnej čokoláde najmenej 46 %.

Výrobca: slovenský remeselný výrobca čokolády. S vlastnými receptúrami, ktoré neobsahujú žiadne prísady neprirodzene ovplyvňujúce chuť, farbu, trvanlivosť či kvalitu. „V spolupráci s prírodou“ je hlavná myšlienka čokoládovne, ktorou sa riadia na 100% či už pri varení vlastných náplní, tak aj pri kombinovaní ovocných, kvetinových a korenistých posypov s precízne vybranými čokoládami.

 

Sójová sviečka "Vianočná"

Sójová sviečka s hrejivou vôňou klinčekov, pomarančov a škorice. Ručne odlievané, prírodné zloženie. Sójový vosk ponúka zdravšie, dlhšie a ekologickejšie horenie. Hliníkový obal s s uzáverom. Vyrobené na Slovensku.

Veľkosť: 45g

Doba horenia: 7-8 hodín 

Zloženie: sviečka obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne a éterické oleje a bavlnený knôt

Výrobca: Giftology, Slovensko

 

Medovník

Chutný medovník s bielym zdobením. Prírodné suroviny, ručná slovenská výroba. 

Rôzne tvary, veľkosti, možnosť výroby podľa loga spoločnosti a podľa sezóny.

 

Krabička s uzatváraním

Pevná krabica s uzatváraním, zo 100% recyklovateľného kartónu. 

Rozmer: 20x19x6 cm

Výplň: ochranná výplň “sizzle pack” z recyklovaného materiálu.

Kartička s venovaním a logom spoločnosti: môžete si vybrať kartičku s poďakovaním, vianočným prianím či ľubovoľným vlastným textom. 

 

V tejto kombinácií je možné logo umiestniť na kávu, medovník, sviečku, čokoládu, krabicu alebo formou papierového rukáva. Potlač loga je potrebné naceniť zvlášť. Radi vám pripravíme ponuku na mieru presne podľa požiadaviek a počtu kusov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti