Darčeková krabička pre ženu "FEEL GOOD"

Darčeková krabička, ktorá poteší začínajúcu aj skúsenú športovkyňu zladená do jemne ružovej farby s osobným venovaním. Darujte svojej priateľke, sestre alebo kamarátke skvelé bezdrôtové švihadlo s ktorým môže skákať kdekoľvek a kedykoľvek aj v malom priestore, štýlový šejker na obľúbený nápoj a 3 chutné tyčinky od českého výrobcu na doplnenie energie.

 

Darček Vám pošleme zabalený v stuhou previazanej, pevnej kraftovej krabičke, ktorá je vhodná na ďalšie darovanie ale aj ako designová úložná krabica do interiéru. 

 

Ku krabičke Vám zdarma pribalíme kartičku s venovaním, ktorú si vyplníte sami alebo ju radi vyplníme za Vás - stačí nechať text v poznámke na konci objednávky. 

Skladom
Kód: 2244
Značka: GIFTOLOGY
€24,90 €20,75 bez DPH
Kategória: Darčekové krabičky pre ženy
Vek: Mladí, Stredný vek

Balenie obsahuje:

 

Ovsené tyčinky Flapjack, 60g/3ks

Príchute v balení: 

- brusnica,

- vlašský orech,

- belgická čokoláda.

Výrobca: Cerea, Česká republika

 

Bezdrôtové švihadlo 2v1, BeastPink

Švihadlo, ktoré môžete použiť tak ako práve potrebujete, lanko je možné jednoducho vymeniť za 2 záťažové guličky, ktoré navodzujú pocit skákania cez klasické švihadlo. Vhodné aj pre úplné začiatočníčky, keďže nehrozí zakopnutie, bonusom sú príjemné mäkké rukoväte a praktický vak na zbalenie švihadla. 

Dodávateľ: GymBeam, Slovensko

 

Šejker BeastPink, 500ml

Kvalitný a neprehliadnuteľný šejker, anatomicky tvarovaný, jednoduché uzatváranie. Vďaka sitku vo vnútri je vhodný aj na nápoje v prášku.

Objem: 500ml

Dodávateľ: GymBeam, Slovensko

 

Darčeková krabička: pevná krabica s vekom, zo 100% recyklovateľného kartónu,ktorú môžete použiť na uskladnenie či ďalšie darovanie, rozmer 260x260x100mm.

Výplň: ochrannú výplň “sizzle pack” z recyklovaného materiálu.

Stuha: stuhy ladíme farebne podla produktov alebo podľa aktuálnej sezóny.

Kartička: kartička s potlačou, na kartičku môžete napísať venovanie alebo ho radi napíšeme za Vás ak nám necháte text v poznámke na konci objednávky.

 

Poznámka k náhradám: v prípade nedostupnosti produktu v darčekovej krabičke podľa popisu, môže byť tento produkt nahradený produktom rovnakého typu, rovnakej alebo vyššej hodnoty a dizajnovo čo najbližšie k pôvodnému produktu.

 

Krabičku posielame zabalenú v prepravnom obale pre maximálne zabezpečenie ochrany produktov. Do krabičky je možné pred darovaním nahliadnuť, stačí nanovo uviazať stuhu:)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti