Remeselná 70% čokoláda Forra "Tabasco-Pomaranč"

Kombinácia hrejivo pikantnej chute tabasca a sviežeho pomaranča s horkou 70 % čokoládou. Prináša hravý súzvuk podčiarknutý šťavnatými ovocnými tónmi kakaa pochádzajúceho z Dominikánskej republiky a Peru.

Excelentná horká čokoláda s certifikáciou Organic/BIO je skombinovaná s bio kandizovaným pomarančom a papričkami odrody tabasco, ktoré pochádzajú od lokálneho pestovateľa.

Objednané
Kód: 562
Značka: Forra
€4,30 €3,58 bez DPH
Kategória: Čokoláda

Kakaová sušina v horkej čokoláde najmenej 70 %.

Zloženie: BIO horká čokoláda (organická kakaová hmota, organický trstinový cukor, organické kakaové maslo, sójový lecitín, organická vanilka),kandizovaný pomaranč, sušené tabasco, mliečna čokoláda (kakaová hmota, kakaové maslo, cukor, sušené mlieko, sójovýlecitín, vanilka).

Hmotnosť: 60g

Výrobca: Forra, Slovensko

Remeselný výrobca čokolády. S vlastnými receptúrami, ktoré neobsahujú žiadne prísady neprirodzene ovplyvňujúce chuť, farbu, trvanlivosť či kvalitu. „V spolupráci s prírodou“ je hlavná myšlienka čokoládovne, ktorou sa riadia na 100% či už pri varení vlastných náplní, tak aj pri kombinovaní ovocných, kvetinových a korenistých posypov s precízne vybranými čokoládami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vaše skúsenosti