Remeselná 60% čokoláda Forra bez cukru "Banán-Klinček"

Tajomné spojenie tropických banánov s klinčekmi na horkej čokoláde bez cukru. Sladkosť zabezpečuje maltitol (vzniká pri alkoholovom kvasení) spolu s vyzretým lyofilizovaným banánom. Ideálny spôsob ako „hriešnu“ chvíľku lepšie ospravedlniť.

Skladom
Kód: 568
Značka: Forra
€4,30 €3,58 bez DPH
Kategória: Čokoláda

Horká čokoláda bez prídavku cukru. Kakaová sušina v horkej čokoláde najme-nej 60 %.

Zloženie: horká čokoláda (kakaová hmota, sladidlo: maltitol (38,8 %), kaka-ové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), lyofilizovaný banán, klinček.Obsahuje prírodný cukor. Bezgluténový výrobok (glutén max. 20 mg/kg).

Výživové údaje na 100 g výrobku: 2211 kJ/530 kcal, sacharidy 47,3 g – z toho cukry 0,01 g, bielkoviny 6,8 g, tuky 34,7 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g, vláknina 0,6 g, soľ 0,01 g.

Hmotnosť: 60g

Výrobca: Forra, Slovensko

Remeselný výrobca čokolády. S vlastnými receptúrami, ktoré neobsahujú žiadne prísady neprirodzene ovplyvňujúce chuť, farbu, trvanlivosť či kvalitu. „V spolupráci s prírodou“ je hlavná myšlienka čokoládovne, ktorou sa riadia na 100% či už pri varení vlastných náplní, tak aj pri kombinovaní ovocných, kvetinových a korenistých posypov s precízne vybranými čokoládami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vaše skúsenosti