Prírodné mydlo "Dvojitá levanduľa bez kvetov"

Prírodné ručne vyrobené mydlo so silnou vôňou levandule - mydlo je svojím zložením totožné s mydlom Double Lavender, ale na povrchu nemá levanduľové kvety ani hlien. Vhodné pre menej romantické, praktické duše :-).

Prírodné ručne vyrobené mydlo so silnou vôňou levandule. Ak si neviete predstaviť nič viac levandule ako levanduľa, tak vedzte, že sú dve levandule :-). Vôňa je kombináciou dvoch druhov levanduľových éterických olejov - levandule 40/42 a klasickej levandule angustifolia z Bulharska. Levanduľa 40/42 je považovaná za najkrajšiu, kvetinovú, ako si bežne predstavujeme, pretože obsahuje špecifický pomer Linanool a Linalyl acetát, aj keď jeho liečivé účinky sú o niečo nižšie. Ten vzniká kombináciou niekoľkých levandúľ (pôvod Francúzsko). Dopĺňa ho silica klasickej bulharskej levandule, ktorá má menej kvetinovú, skôr hrejivú bylinkovú vôňu, ale má opäť o niečo vyššie aromaterapeutické účinky. Levanduľa je upokojujúci, antiseptický, jeden z najmenej rizikových éterických olejov. Mydlo nie je nijako zafarbené, vo vnútri neobsahuje žiadne olupujúce sa čiastočky, na povrchu má sušené kvety levandule (z domáceho pestovania, chemicky neošetrené) a kvety slezu (liečivá bylina, najmä v čaji), odporúčam odstrániť pred použitím. Vďaka vysokému podielu kakaového masla a avokádového oleja je mydlo jemné, jemné a zároveň relatívne odolné voči častejšiemu namáčaniu. Na predĺženie sviežosti nemusíte mydlo nechať dlho vo vode alebo na slnku.

Položka bola vypredaná…
Objednané
Kód: 713
Značka: Ponio
€5,90 €4,92 bez DPH
Kategória: Prírodná kozmetika
Položka bola vypredaná…

Zloženie: Olea Europaea Oil (olivový olej), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Aqua, hydroxid sodný, Ricinus Communis Seed Oil (ricínový olej), Persea Gratissima Oil (avokádový olej), Lavandula Angustifolia Oil (dva druhy levanduľového éterického oleja), Linalool *, Limonén *

* prirodzene sa vyskytujúce v éterických olejoch

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti